• Grey Facebook Icon

Kwinten 43, 3790 Sint-Martens-Voeren 

agenda

 

Inspirerende initiatieven buiten onze school

Graag delen we enkele initiatieven van onze leerkrachten, die buiten onze school plaatsvinden:

 

Lezing 'Natuurwezens laten van zich horen: natuur onder druk'

vrijdag 22 november, 19.30 uur, CNME Natuurtuinen, Drabbelstraat 7, Maastricht

Wiel Hupperers, Steinerschool leerkracht in hart en nieren, spreekt over natuurwezens. Hij vertelt oa over de spirituele kant van de grizzlybeer en de zeehond. Vrije gave. Meer info/aanmelden: whupperets@ziggo.nl

Start Cursus 'Leerplan Steinerscholen' door Wiel Hupperets

za 14 december, 11.00 uur, Camphaag 31 (De Heeg), Maastricht

Wiel Hupperets, gepokt en gemazeld steinerdocent, start op zaterdag 14 december de cursus 'Over het leerplan van de Steinerschool en de opvoeding van het kind'. Theorie en kunstzinnig werken zijn onderdeel van iedere ochtend, die maandelijks plaatsvindt tot de zomer. Kosten zijn 5 euro per ochtend. Meer info / aanmelden: 043-3617898 / whupperets@ziggo.nl

Shinrin-yoku Winter-bosbaden & Midwinter Day Retreat

zondag 8 december, 9.30 - 12.00 uur, Winter-bosbad in Savelsbos Gronsveld

zondag 22 december, 9.30 - 16.00 uur, Midwinter Day Retreat, Klein Welsden

Wil je je juist in deze drukke tijd verbinden met het natuurlijke winterritme van het bos? Laat het bos je onderdompelen in een ritme van verstilling, stilte en een niet-weten in een Shinrin-yoku winterbosbad (27,50 incl bosthee en gezonde snack)) en/of een Shinrin-Yoku Midwinter Day Retreat (87,50 euro incl biologische lunch) door Marije Geenevasen. Meer info / aanmelden: shinrinyokucentre@gmail.com / 06-34988958